Private Procare İkon

Private Procare

Sağlık Hizmetleri ve Danışmanlık

By Arda Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. Markasıdır
Lokasyon İkon

Karademir İş Merkezi - Kayışdağı Cd. No:69 / 2 Küçükbakkalköy / Ataşehir, İstanbul, TR

Mali İşler Müdürlüğü

maliisler@privateprocare.com

Hemşirelik Hiz. Müdürlüğü

hhm@privateprocare.com

Pazarlama Müdürlüğü

pazarlama@privateprocare.com

İnsan Kaynakları Müdürlüğü

ik@privateprocare.com
Açık Ok
Biz Sizi Arayalım

Yardıma mı ihtiyacınız var? Biz sizi arayalım...

Kapat İkon
Menü İkon
Şifremi Unuttum

AVM Acil Tıbbi Müdahale Birimi İşletmeciliği

AVM Revir İşletmeciliği

Private Procare Sağlık Hizmetleri olarak Sağlık Bakanlığı tarafından 2014 yılında ruhsatlandırılarak sağlık hizmeti vermeye başladık. Kurulduğumuz günden itibaren ulusal ve uluslararası kalite standartlarını benimseyerek kaliteli hizmet sunumunu bir çok kurum ve kuruluşa vermekteyiz. Hizmet sunumu gerçekleştirdiğimiz alanlar;

  • Sosyal merkezler ( Alışveriş Merkezleri, Okullar, Spor Merkezleri vb. )
  • Toplu yaşam alanları ( Siteler, Rezidanslar, Oteller vb. )
  • Cruiser ( Gemiler )
Private Procare her yerde ! Anadolu şehirlerindeki Alışveriş Merkezleri de Private Procare hizmet kalitesiyle tanışıyor

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Şubat 2016 tarihinde yayınlamış olduğu yönetmelik gereği Alışveriş Merkezlerinde bulunması zorunlu Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi ( Revir ) ve bu ünitede görevlendirilecek sağlık personeli hizmeti vermekteyiz.  Alışveriş Merkezi müşterileri ve çalışanlarının yararlandığı bu hizmetteki amaç acil durumların etkin bir şekilde yönetilmesidir. İnsan sağlığını veya hayatını etkileyecek ani olaylarda ( Yaralanma , Kalp Krizi vb. ) hastanın sağlık kuruluşuna gönderilmesine kadar ki zamanda etkin müdahale ve ilk / temel yardım uygulamalarının yapılmasıdır. 

Private Procare 2014 yılından itibaren yasal mevzuatlara uygun Sağlık Birimi ve Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi işletmeciliği, Acil hizmetler, Hemşire, yardımcı sağlık personeli gibi her ihtiyaca yönelik çözümler üreterek kendini kanıtlamıştır. 2016 yılı Temmuz ayından itibaren AVM sektöründe ilk projesini başlatarak bu alanda da hizmet sunumuna başladık. AVM sektöründe verdiğimiz hizmetlerimizde bu güne kadar 102.953 ( Temmuz 2016 / Aralık 2018 arasında ) hastaya sağlık hizmetini başarıyla verdik. Kaliteli sağlık hizmetini söylem olmaktan çıkartarak sahaya yansıtan öncü kuruluşlardan olmayı başardık. 

İstek ve Beklentileriniz bizim için çok önemlidir. Size uygun çözümlerimizi görmek isterseniz aşağıdaki formu doldurarak online olarak kurumunuz için teklif alabilirsiniz. İsterseniz yüz yüze görüşme talebinizi iletebilir ve size uygun bir programda görüşme sağlayabilirsiniz. Bugün ve gelecekte sağlık hizmeti sunumunda aktör olmak ve kaliteli sağlık hizmetini sizlere de vermeyi isteriz.

-

Teklif İste

+

Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi