Private Procare İkon

Private Procare

Sağlık Hizmetleri ve Danışmanlık

By Arda Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. Markasıdır
Lokasyon İkon

Karademir İş Merkezi - Kayışdağı Cd. No:69 / 2 Küçükbakkalköy / Ataşehir, İstanbul, TR

Mali İşler Müdürlüğü

maliisler@privateprocare.com

Hemşirelik Hiz. Müdürlüğü

hhm@privateprocare.com

Pazarlama Müdürlüğü

pazarlama@privateprocare.com

İnsan Kaynakları Müdürlüğü

ik@privateprocare.com
Açık Ok
Biz Sizi Arayalım

Yardıma mı ihtiyacınız var? Biz sizi arayalım...

Kapat İkon
Menü İkon
Şifremi Unuttum

Otel Reviri İşletmeciliği

Otel Reviri İşletmeciliği

Ülkemiz tarihi kültürel zenginlikleriyle ön plana çıkmaktadır. Tüm dünya ülkelerinin ve yerli turistlerin bu zenginlikleri keşfenmesi için seyahatlere çıkmak ve konaklama ihtiyaçlarının sürekli arttığını görmekteyiz. Misafirlerinizin konaklama süreleri boyunca yaşayacağı sağlık sorunlarının kendi kurum çatınız altında çözüme kavuşturulması hizmet kalitenizin göstergesi olarak kabul edilmektedir. Bu tür sağlık sorunu yaşayan misafirlerinizin kurum dışında başka bir sağlık kuruluşuna yönlendirilmesi prestij açısından olumsuz yansımalara sebep olmaktadır. 

Misafirlerinizin sorunsuz bir konaklama yapması için sağlık hizmetlerini profesyonel ekibimizle üstleniyoruz. Kurumsal kalitenizi en üst seviyeye çıkartacak bu ayrıcalıklı hizmetten sizde faydalanın müşteri sadakatinizi yükseltin !

Neyse ki yerinde sağlık hizmetleri ve revir işletmeciliğinde yılların deneyimini sahaya yansıtan Private Procare sağlık hizmetleri bu alandaki ihtiyalarınızı çözmeye hazır. Bir çok referans kuruluşta yürüttüğümüz hizmetlerimize sizde sahip olabilirsiniz! Türkiyenin hemen her bölgesinde Otel, Avm, Rezidans revirleri işletmeciliği yapan Private Procare sizin kurumunuzu da kaliteli sağlık hizmetiyle tanıştırmaya hazır !

Aşağıdaki formu doldurarak kurum bilgilerinizi bizimle paylaşın danışmanlarımız sizelere en uygun şartlarda hizmet teklifimizi ulaştırsınlar. İsterseniz yüz yüze görüşme sağlayarak tüm detayları konuşalım ve tam ihtiyacınıza göre çözümler üretelim.

-

Teklif İste

+

Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi