Private Procare İkon

Private Procare

Sağlık Hizmetleri ve Danışmanlık

By Arda Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. Markasıdır
Lokasyon İkon

Karademir İş Merkezi - Kayışdağı Cd. No:69 / 2 Küçükbakkalköy / Ataşehir, İstanbul, TR

Mali İşler Müdürlüğü

maliisler@privateprocare.com

Hemşirelik Hiz. Müdürlüğü

hhm@privateprocare.com

Pazarlama Müdürlüğü

pazarlama@privateprocare.com

İnsan Kaynakları Müdürlüğü

ik@privateprocare.com
Açık Ok
Biz Sizi Arayalım

Yardıma mı ihtiyacınız var? Biz sizi arayalım...

Kapat İkon
Menü İkon
Şifremi Unuttum

Vip Hemşirelik Hizmetleri

Vip Hemşirelik Hizmetleri
İş dünyasının yoğun temposunda sağlığınıza yeterince zaman ayıramıyorsanız Private Procare VIP tam size göre bir hizmettir. Size özel hemşirenizle sağlık durumunuzu 24 saat takip ediyoruz. Doktorunuzla sürekli iletişim kurarak tüm gelişmeleri paylaşıyoruz. İster tatil için yurt dışına çıkın isterseniz toplantı için şehir dışına çıkın hiç farketmez pasaportlu, seyahat engeli olmayan, ingilizce bilen ve tüm mesleki sertifikaları bulunan size özel hemşireniz yanı başınızda! VIP Hemşireniz tüm sağlık kontrollerinizi tam ve zamanında yaptırır doktorunuzla yapacağınız tüm iletişimi üstlenir. Kullandığınız tedavileri takip eder ve zamanında almanızı sağlar.
“ Size özel hemşirenizle sağlık durumunuzu 24 saat takip ediyoruz. Doktorunuzla sürekli iletişim kurarak tüm gelişmeleri paylaşıyoruz. İster tatil için yurt dışına çıkın isterseniz toplantı için şehir dışına çıkın hiç farketmez pasaportlu, seyahat engeli olmayan, ingilizce bilen ve tüm mesleki sertifikaları bulunan size özel hemşireniz yanı başınızda! ”
VIP Hemşireniz hastalık durumunuza göre bulunduğunuz şehir veya ülkede konaklama yaptığınız yere en yakın, en iyi hastane ve hekimleri belirleyip önceden iletişime geçer acil durumlarda devreye sokulacak "Acil Durum Planı" nı oluşturur. Tüm sağlık bilgilerinizi yanında bulundurarak acil durumlarda bu arşivi hekiminizle paylaşır. Beslenmenizden düzensiz ilaç kullanımına kadar sağlığınızı etkileyecek tüm etkenleri önceden tespit eder, alınacak önlemleri planlar ve hayata geçirir. Sağlığınızı bize emanet edin, iş hayatınıza daha çok yoğunlaşın ve başarılarınıza başarı ekleyin...

VİP sağlık hizmetlerimizden bazıları...

  • VIP Hasta takibi,
  • Yurt içi veya yurt dışı hemşire planlama,
  • VIP hemşire organizasyonu,
  • Hastanın ihtiyacına göre VIP çözümler vb...


Diğer hizmetler için lütfen çağrı merkezimizle iletişime geçiniz.