Private Procare İkon

Private Procare

Sağlık Hizmetleri ve Danışmanlık

By Arda Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. Markasıdır
Lokasyon İkon

Karademir İş Merkezi - Kayışdağı Cd. No:69 / 2 Küçükbakkalköy / Ataşehir, İstanbul, TR

Mali İşler Müdürlüğü

maliisler@privateprocare.com

Hemşirelik Hiz. Müdürlüğü

hhm@privateprocare.com

Pazarlama Müdürlüğü

pazarlama@privateprocare.com

İnsan Kaynakları Müdürlüğü

ik@privateprocare.com
Açık Ok
Biz Sizi Arayalım

Yardıma mı ihtiyacınız var? Biz sizi arayalım...

Kapat İkon
Menü İkon
Şifremi Unuttum

Okul Acil Tıbbi Müdahale Birimi İşletmeciliği

Okul Reviri İşletmeciliği

Okullar yüzlerce çocuk ve genç öğrencinin gün boyu bulundukları ortamlardır. Bu ortamlarda çeşitli sağlık sorunları veya acil durumlar sıklıkla ortaya çıkmaktadır. Düşme, küçük yaralanmalar vb. acil durumlar veya bir çok kişinin bir arada bulunmasına bağlı olarak çeşitli salgınlar olabilmektedir.

Private Procare uzmanlık alanı olan toplu yaşam alanlarında sağlık hizmeti sunumuyla kolejlerde yaşanabilecek sağlık sorunlarını çözmek, hatta bu tür problemleri oluşmadan önlemek için deneyimli sağlık profesyonelleriyle çalışmaktadır. Okul yönetimi,  öğretmenleri ve çalışanlarının da yararlanacağı revir hizmetimizde acil gelişen sağlık sorunlarına anında müdahaleyle hastanın hastaneye gönderilene kadar ki sürede profesyonel yardım almasını sağlamış olacaksınız.

  Private Procare hizmet kalitesi ile eğitim kurumlarında da sizinle! Öğrencilerinizin sağlığını bize emanet edin siz eğitime daha fazla odaklanın. Okulun eğitim süüresi boyunca veya etkinlik gezi gibi sosyal aktivitelerde revir hemşirenizle çok daha güvende olacaksınız. 

  "Saniyeler çok önemlidir"

  İnsan yaşamında saniyenin bile çok önemli olduğunu biliyoruz. Acil durumlarda profesyonel sağlık personelinin ilk ve temel yardımı zamanında uygulaması hayat kurtarabilir. Bu bilinçle sizlere okullarda sağlık hizmeti vermekten mutluluk duyacağız.

  Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilir, bu konuda ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  -

  Teklif İste

  +

  Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi