Private Procare evde sağlık sistemi hastaların ihtiyaç duydukları sağlık hizmetlerini yer ve zamandan bağımsız olarak günün 24 saati, haftanın 7 günü sürekli olarak ev ortamında sunar. Evde sağlık hizmeti, hastalarımızın sağlık hizmetlerine ayırdığı zamanı ve harcamalarını en aza indiriyor sağlık merkezlerine ulaşımdaki zorluklarını, randevu sistemlerinin içinde kaybolmalarını önlüyoruz.

Evde sağlık hizmetlerimizden bazıları...

"Private Procare evde sağlık ile;"

Artık evde sağlık ve hemşirelik bakım hizmeti almak için hastanelere gitmenize gerek yok! Private Procare evde sağlık hizmetleri tüm hemşirelik bakımı, takip ve tedaviyi evinizin konforunda sunuyor!
Arzu Bostancı Akbulut
Hemşirelilk Hizmetleri Müdürü
sizi bilgilendirelim

Evde sağlık hakkındaki her şeyi bize danışın

Evde sağlık hizmetleri, ameliyat sonrası bakım ihtiyacı olan hastalar, uzun süreli bakıma ihtiyacı olan hasta ve yaşlılar veya yeni doğum yapan annelerin tedavisinin evde sürdürülebilmesini sağlar. Evde sağlık hizmeti kısa süreli hemşirelik hizmetlerine gereksinim duyan hastalar, aşılama ve laboratuvar tetkikleri gibi hizmetleri evinde veya işyerinde yaptırmak isteyen hastalara kadar bir çok hastaya çözüm sağlayan bir sistemdir.

Private Procare evde sağlık sistemi, size uygun zaman diliminde sizin yaşam alanınızın konforunda mobil sağlık hizmeti sunar. Evde sağlık hizmetinde hasta memnuniyetini kalite standartı olarak kabul ediyor, hastalarımıza ayırdığımız zamanı en üst seviyeye çıkarıyoruz.

İstek ve beklentileriniz bizim için çok önemlidir.

Size uygun çözümlerimizi görmek isterseniz aşağıdaki formu doldurarak online olarak kurumunuz için teklif alabilirsiniz. İsterseniz yüz yüze görüşme talebinizi iletebilir ve size uygun bir programda görüşme sağlayabilirsiniz. Bugün ve gelecekte sağlık hizmeti sunumunda aktör olmak ve kaliteli sağlık hizmetini sizlere de vermeyi isteriz.

0 k+
Destek Hizmeti
0 +
Uzman Sağlık Personeli
0 k+
Mutlu Hasta

Şimdi bir evde sağlık randevusu alın!