Ülkemiz tarihi kültürel zenginlikleriyle ön plana çıkmaktadır. Tüm dünya ülkelerinin ve yerli turistlerin bu zenginlikleri keşfenmesi için seyahatlere çıkmak ve konaklama ihtiyaçlarının sürekli arttığını görmekteyiz. Misafirlerinizin konaklama süreleri boyunca yaşayacağı sağlık sorunlarının kendi kurum çatınız altında çözüme kavuşturulması hizmet kalitenizin göstergesi olarak kabul edilmektedir. Bu tür sağlık sorunu yaşayan misafirlerinizin kurum dışında başka bir sağlık kuruluşuna yönlendirilmesi prestij açısından olumsuz yansımalara sebep olmaktadır.

"Otel Revir Hizmetleri"

Misafirlerinizin sorunsuz bir konaklama yapması için sağlık hizmetlerini profesyonel ekibimizle üstleniyoruz. Kurumsal kalitenizi en üst seviyeye çıkartacak bu ayrıcalıklı hizmetten sizde faydalanın müşteri sadakatinizi yükseltin !
Arzu Bostancı Akbulut
Hemşirelilk Hizmetleri Müdürü
sizi bilgilendirelim

Otel reviri ihtiyaçlarınızı biz karşılayalım!

Neyse ki yerinde sağlık hizmetleri ve revir işletmeciliğinde yılların deneyimini sahaya yansıtan Private Procare sağlık hizmetleri bu alandaki ihtiyaçlarınızı çözmeye hazır. Bir çok referans kuruluşta yürüttüğümüz hizmetlerimize sizde sahip olabilirsiniz! Türkiyenin hemen her bölgesinde Otel, Avm, Rezidans revirleri işletmeciliği yapan Private Procare sizin kurumunuzu da kaliteli sağlık hizmetiyle tanıştırmaya hazır !

İstek ve beklentileriniz bizim için çok önemlidir.

Size uygun çözümlerimizi görmek isterseniz aşağıdaki formu doldurarak online olarak kurumunuz için teklif alabilirsiniz. İsterseniz yüz yüze görüşme talebinizi iletebilir ve size uygun bir programda görüşme sağlayabilirsiniz. Bugün ve gelecekte sağlık hizmeti sunumunda aktör olmak ve kaliteli sağlık hizmetini sizlere de vermeyi isteriz.

0 +
Otel Reviri
0 +
Okul Reviri
0 +
Avm Reviri

Şimdi bir revir teklifi isteyin