Birlikte çözelim

Aklınıza bir şey mi takıldı?

Hangi konuda yadıma ihtiyacınız varsa 0850 333 9627 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz!

Ya da bize yazın cevaplayalım!

  T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Şubat 2016 tarihinde yayınlamış olduğu yönetmelik gereği Alışveriş Merkezlerinde ( Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi ) yani diğer adıyla REVİR bulunması zorunlu hale getirilmiştir.

  Sağlık Bakanlığının küçük sağlık birimleri ile ilgili bulunması gereken tıbbi malzeme ve sarf ürünler listesine uygun olarak tıbbi malzemeler eksiksiz bir şekilde revirlerimizde bulundurulmaktadır. Bazı durumlarda bu listeye ek olarak ihtiyaç duyulabilecek ürünler de ek olarak temin edilip revirlerimizde kullanıma sunulmaktadır.

  Avm yönetmeliğine göre Doktor, Paramedik ve ATT dışında personel çalıştırılamaz. Bazı merdiven altı firmalar çeşitli sağlık personeli veya sağlık dışında kişileri revirlerde görevlendirmektedir. Bu durumda üst yüklenici olarak Alışveriş Merkezi birinci dereceden sorumlu tutulmaktadır. Yasal olarak sorunlar yaşamadan önce Revirinizde görevli Staff/Nöbetçi veya yeni başlayan personelin diploma bilgisi, sgk girişi ve aylık sgk tahakkuk formunu firmanızdan mutlaka isteyin.

  Revir hizmetleri ücretlendirmesi kurumunuzun ihtiyaç duyduğu personel sayısına ve niteliğine göre değişiklik gösterebilir. Private Procare her ihtiyaca göre çözümler sağlamaktadır.

  Revirlerimizde kullanılan tıbbi ürünler Private Procare tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

  Avm yönetmeliğine göre revir alanları en az 20m2, ambulansla hasta transferine uygun ve avmnin merkezi lokasyonunda olmalıdır.

  Revir personellerimizin tüm özlük ve sosyal hakları Private Procare tarafından güvence altına alınmıştır.

  Revirler en küçük sağlık birimleridir, ekipman olarak tam donanıma sahip değildir ve yasal gerekliliklere göre temel ilkyardım uygulamaları, danışmanlık ev ayaktan hastalar için başvuru merkezi olarak kullanılır.