Hakkımızda

Private Procare'e Hoş geldiniz

PRİVATE PROCARE bir BY ARDA SAĞLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. markasıdır. Private Procare sağlık ve bakım hizmetleri 2014 yılında istanbulda hizmet vermek üzere kurulmuş 2016 yılı itibariyle 8 ilde yapılanmalarını tamamlayarak ülke çapında bir organizasyona dönüşmüştür. Private Procare sağlık ve bakım hizmetleri hastaların kaliteli sağlık hizmetine ulaşmalarında yaşadığı problemlere çözümler üretir ve hastaların hastaneye gitmeden evde sağlık ve bakım hizmetine ulaşmalarını sağlar. Uzman kadromuzla yedi gün yirmi dört saat sürekli sağlık hizmeti sunuyoruz.

Evde Sağlık Hizmetleri

Serum, sonda, enjeksiyon, trakeostomi, kolostomi, medikal cihazlara bağlılık, yara bakımı vb. işlemlere ihtiyacı olan hastalarımız için;

Bakım ve Destek Hizmetleri

Yaşlılık veya herhangi bir hastalığa bağlı olarak bakıma ihtiyacı olan tüm hastalarımız kişisel bakım, egzersiz, beslenme vb. bakım hizmetlerimiz.

Evde Fizyoterapi Hizmetleri

Fizyoterapi, lenf drenajı, medikal masaj vb. ihtiyacı olan hastalarımız için uzman fizyoterapi hizmetlerimizden hemen yararlanın.

Revir İşletmeciliği

Private Procare Alışveriş Merkezi, Okul, Site, Otel, Fabrika veya Şantiye; nerede revir hizmetine ihtiyacınız varsa her zaman yanınızda !

Laboratuvar ve Görüntüleme Hizmetleri

Evde laboratuvar ve görüntüleme hizmetlerimizle, evde bakım gören hasta ve yaşlılarınızın yaşam kalitesini yükseltiyoruz.

Anne Bebek bakımı Hizmetleri

Doğum öncesi, doğum sonrası gebe, anne ve bebek bakımı ve eğitimlerimizle yeni annelerin yanındayız.

24/7 sağlık danışmanınız

0850 333 9627 - 0216 602 1134

Evde sağlık hizmetine mi ihtiyacınız var? Şimdi online randevu alın!

Revir hizmetine mi ihtiyacınız var? Şimdi online teklif alın!

Private Procare'den Aldığınız Hizmet Nasıldı?

Sizde aldığınız hizmeti değerlendirin

  müşterilerimiz ve hastalarımız

  Bizim için ne düşünüyorlar?

  Bize Güvenin

  Değerlendirelim

  Uzman hekimlerimizle tüm tanı yöntemlerini kullanarak hastanızı evde muayene ediyoruz.

  Tahlil Yapalım

  Evinizde gerekli olabilecek tüm laboratuvar ve görüntüleme testlerini yapıyoruz.

  Tedavi Edelim

  Hemen tedaviye başlıyor ve devam ettiriyoruz. Sağlığınıza kavuşana kadar sizi takip ediyoruz!

  Intro Video

  Kurumsal Tanıtım Filmi

  Private Procare sağlık hizmetleri toplu yaşam alanlarında verilen sağlık hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. AVM, Site, Okul, Otel vb. insanların aynı anda fazla sayıda bulundukları ortamlarda yaşanacak sağlık sorunları veya acil durumlara karşı sürekli eğitimlerle personellerini bu gibi durumlara hazır tutar.

  Private Procare yurt içi ve yurt dışı bir çok partner ve çözüm ortağıyla çalışmaktadır. Yakın gelecekte toplam 21 ülkeden yapacağımız sağlık turizmi organizasyonlarının ülke ekonomisine katkıda bulunmasını sağlayacağız. 
  Gelecekte de birlikte olmak dileği ile…

  Videoyu oynat