Private Procare Sağlık Hizmetleri ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı ölçme, değerlendirme ve iyileştirme mekanizmalarını sonuna kadar kullanır. Sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyip yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, hastaların kaliteli sağlık hizmetine ulaşmalarında yaşadığı problemlere çözümler üretmek üzere kurulmuştur.

Vizyonumuz

Mobil sağlık ve revir hizmetleri alanında lider kuruluş olmak.

Misyonumuz

Hastalarımızın hastanelerden aldıkları kaliteli sağlık hizmetini evinde de devam ettirmek, sağlıktaki deneyimini, zamanı, teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak mobil sağlık ve revir hizmetlerinde her türlü sağlık ihtiyaçlarına çözüm üretmektir.

"Başlamak için mükemmel olmanıza gerek yoktur, ama mükemmel olmak için bir yerden başlamalısınız."

Mustafa Akbulut
Genel Müdür
Bizi değerlendirin

Kurumumuz ve aldığınız hizmetleri değerlendirmeniz bizim için son derece önemlidir!

Private Procare Sağlık Hizmetleri ulusal ve uluslar arası kalite standartlarını esas alarak hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı ölçme, değerlendirme ve iyileştirme mekanizmalarını sonuna kadar kullanır. Sizlerin de bu süreçlere katkı sunması, aldığı hizmet kalitesini değerlendirmesi, öneri ve memnuniyetsizliğini bildirmesi kurumumuz için son derece önemlidir. Aldığımız geri dönüşlerle hizmet kalitemizi çağın gereklerine de uygun olacak şekilde sürekli güncelleriz. Sunduğunuz katkıdan dolayı teşekkür ederiz. “Lütfen aşağıdaki memnuniyet anket formunu dikkatli ve eksiksiz bir şekilde doldurun!”

Hasta memnuniyet anketi