Okullar yüzlerce çocuk ve genç öğrencinin gün boyu bulundukları ortamlardır. Bu ortamlarda çeşitli sağlık sorunları veya acil durumlar sıklıkla ortaya çıkmaktadır. Düşme, küçük yaralanmalar vb. acil durumlar veya bir çok kişinin bir arada bulunmasına bağlı olarak çeşitli salgınlar olabilmektedir.

Private Procare uzmanlık alanı olan toplu yaşam alanlarında sağlık hizmeti sunumuyla kolejlerde yaşanabilecek sağlık sorunlarını çözmek, hatta bu tür problemleri oluşmadan önlemek için deneyimli sağlık profesyonelleriyle çalışmaktadır. Okul yönetimi, öğretmenleri ve çalışanlarının da yararlanacağı revir hizmetimizde acil gelişen sağlık sorunlarına anında müdahaleyle hastanın hastaneye gönderilene kadar ki sürede profesyonel yardım almasını sağlamış olacaksınız.

"Eğitim kurumları Revir Hizmetleri"

Private Procare hizmet kalitesi ile eğitim kurumlarında da sizinle! Öğrencilerinizin sağlığını bize emanet edin, siz eğitime daha fazla odaklanın. Okulun eğitim süresi boyunca veya etkinlik, gezi gibi sosyal aktivitelerde revir hemşirenizle çok daha güvende olacaksınız.
Arzu Bostancı Akbulut
Hemşirelilk Hizmetleri Müdürü
sizi bilgilendirelim

Okul revirleri hakkındaki her şeyi bize danışın

07.09.2013 Resmî Gazete Sayısı: 28758

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinin

3. Bölüm > Diğer Personel > ğ) (Değişik:RG-5/9/2019-30879) Okul sağlığı hizmetleri ve okul revirinin iş ve işlemlerini yürütmek üzere okul sağlığı hemşiresi görevlendirilir.

4. Bölüm > Revir > Madde 104 > Uygun bir bölümünde revir düzenlenir. Revirde, telefon, ilk yardım dolabı, hasta muayene masası, pansuman masası, hasta yatağı, sedye, vestiyer, komodin, soyunma odası veya paravan, ecza dolabı, çöp kutusu bulundurulur.

Okullarda bulunması önerilen Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi ( Revir ) ve bu ünitede görevlendirilecek sağlık personeli hizmeti vermekteyiz. Öğrenciler ve çalışanlarının yararlandığı bu hizmetteki amaç acil durumların etkin bir şekilde yönetilmesidir. İnsan sağlığını veya hayatını etkileyecek ani olaylarda( Yaralanma vb. )  hastanın sağlık kuruluşuna gönderilmesine kadar ki zamanda etkin müdahale ve ilk / temel yardım uygulamalarının yapılmasıdır.

Private Procare 2014 yılından itibaren yasal mevzuatlara uygun Sağlık Birimi ve Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi işletmeciliği, Acil hizmetler, Hemşire, yardımcı sağlık personeli gibi her ihtiyaca yönelik çözümler üreterek kendini kanıtlamıştır. 2016 yılı Temmuz ayından itibaren AVM sektöründe ilk projesini başlatarak bu alanda da hizmet sunumuna başladık. AVM sektöründe verdiğimiz hizmetlerimizde bu güne kadar 102.953 ( Temmuz 2016 / Aralık 2020 arasında ) hastaya sağlık hizmetini başarıyla verdik. Kaliteli sağlık hizmetini söylem olmaktan çıkartarak sahaya yansıtan öncü kuruluşlardan olmayı başardık.

İstek ve beklentileriniz bizim için çok önemlidir.

İnsan yaşamında saniyenin bile çok önemli olduğunu biliyoruz. Acil durumlarda profesyonel sağlık personelinin ilk ve temel yardımı zamanında uygulaması hayat kurtarabilir. Bu bilinçle sizlere okullarda sağlık hizmeti vermekten mutluluk duyacağız.

Size uygun çözümlerimizi görmek isterseniz aşağıdaki formu doldurarak online olarak kurumunuz için teklif alabilirsiniz. İsterseniz yüz yüze görüşme talebinizi iletebilir ve size uygun bir programda görüşme sağlayabilirsiniz. Bugün ve gelecekte sağlık hizmeti sunumunda aktör olmak ve kaliteli sağlık hizmetini sizlere de vermeyi isteriz.

0 +
Okul Reviri
0 +
Avm Reviri
0 +
Site Reviri

Şimdi bir revir teklifi isteyin