Private Procare Sağlık Hizmetleri toplu yaşam alanlarında verdiği hizmetlerde uzmanlaşmıştır. Site, Rezidans, İş Merkezi vb. insanların yoğun şekilde bulundukları yaşam veya iş alanlarında 7/24 profesyonel sağlık hizmetleri sunmaktadır. Temel hemşirelik uygulamaları, ilkyardım uygulamaları, koruyucu ve önleyici hizmetler, takip ve tedavi, laboratuvar ve görüntüleme işlemleri gibi sağlık hizmetlerini sizin yaşam alanınızdaki konforda sunuyoruz.

"Toplu Yaşam Alanı Revir Hizmetleri"

Siteler, Rezidanslar ve toplu yaşam alanlarındaki sağlık hizmetleri konusunda uzman bir kurum olan Private Procare bir çok referansıyla sektör lideri olma gururunu yaşıyor !
Arzu Bostancı Akbulut
Hemşirelilk Hizmetleri Müdürü
sizi bilgilendirelim

Site reviri ihtiyaçlarınızı biz karşılayalım!

Sağlık sorunlarının yarısından fazlası evimizdeyken yaşanıyor. Siz veya sevdiklerinizin yaşayacağı olası sağlık sorunlarında ne yapacağınızı bilemediğiniz zamanlar olabilir. Bu gibi durumların doğru yönetilmesi ve ileri sağlık hizmetlerine ulaşana kadar ki zamanı etkin kullanılması çok önemlidir. Site reviri hizmetlerimizde anlık gelişen basit sağlık sorunlarının çözülmesi, devam eden takip ve tedavilerin yerine getirilmesi ve acil durumlara müdahale ile temel ilkyardım uygulamalarımıza her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacağız!

İstek ve beklentileriniz bizim için çok önemlidir.

Size uygun çözümlerimizi görmek isterseniz aşağıdaki formu doldurarak online olarak kurumunuz için teklif alabilirsiniz. İsterseniz yüz yüze görüşme talebinizi iletebilir ve size uygun bir programda görüşme sağlayabilirsiniz. Bugün ve gelecekte sağlık hizmeti sunumunda aktör olmak ve kaliteli sağlık hizmetini sizlere de vermeyi isteriz.

0 +
Site Reviri
0 +
Okul Reviri
0 +
Avm Reviri

Şimdi bir revir teklifi isteyin