Private Procare Sağlık Hizmetleri olarak Sağlık Bakanlığı tarafından 2014 yılında ruhsatlandırılarak sağlık hizmeti vermeye başladık. Kurulduğumuz günden itibaren ulusal ve uluslararası kalite standartlarını benimseyerek kaliteli hizmet sunumunu bir çok kurum ve kuruluşa vermekteyiz. 

Revir hizmeti sunumu gerçekleştirdiğimiz alanlar;

"Private Procare her yerde yanınızda!"

Anadolu şehirlerindeki Alışveriş Merkezleri de Private Procare hizmet kalitesiyle tanışıyor.
Arzu Bostancı Akbulut
Hemşirelilk Hizmetleri Müdürü
sizi bilgilendirelim

Avm revirleri hakkındaki her şeyi bize danışın

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Şubat 2016 tarihinde yayınlamış olduğu yönetmelik gereği Alışveriş Merkezlerinde bulunması zorunlu Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi ( Revir ) ve bu ünitede görevlendirilecek sağlık personeli hizmeti vermekteyiz. Alışveriş Merkezi müşterileri ve çalışanlarının yararlandığı bu hizmetteki amaç acil durumların etkin bir şekilde yönetilmesidir. İnsan sağlığını veya hayatını etkileyecek ani olaylarda ( Yaralanma , Kalp Krizi vb. ) hastanın sağlık kuruluşuna gönderilmesine kadar ki zamanda etkin müdahale ve ilk / temel yardım uygulamalarının yapılmasıdır.

Private Procare 2014 yılından itibaren yasal mevzuatlara uygun Sağlık Birimi ve Acil Tıbbi Müdahale Ünitesi işletmeciliği, Acil hizmetler, Hemşire, yardımcı sağlık personeli gibi her ihtiyaca yönelik çözümler üreterek kendini kanıtlamıştır. 2016 yılı Temmuz ayından itibaren AVM sektöründe ilk projesini başlatarak bu alanda da hizmet sunumuna başladık. AVM sektöründe verdiğimiz hizmetlerimizde bu güne kadar 102.953 ( Temmuz 2016 / Aralık 2020 arasında ) hastaya sağlık hizmetini başarıyla verdik. Kaliteli sağlık hizmetini söylem olmaktan çıkartarak sahaya yansıtan öncü kuruluşlardan olmayı başardık.

İstek ve beklentileriniz bizim için çok önemlidir.

Size uygun çözümlerimizi görmek isterseniz aşağıdaki formu doldurarak online olarak kurumunuz için teklif alabilirsiniz. İsterseniz yüz yüze görüşme talebinizi iletebilir ve size uygun bir programda görüşme sağlayabilirsiniz. Bugün ve gelecekte sağlık hizmeti sunumunda aktör olmak ve kaliteli sağlık hizmetini sizlere de vermeyi isteriz.

0 +
Avm Reviri
0 +
Okul Reviri
0 +
Site Reviri

Şimdi bir revir teklifi isteyin

  Sİze en uygun

  Revir Paketini Seçin

  Standart
  Standart
  • 1 Paramedik
  • 1 ATT
  • 10:00 / 22:00 Arasında 1 Personel
  Seç
  Ultra
  Ultra
  • 1 Doktor
  • 2 Paramedik
  • 1 ATT
  • 10:00 / 22:00 Arasında Doktor + 1 Personel
  Seç