Private Procare İkon

Private Procare

Sağlık Hizmetleri ve Danışmanlık

By Arda Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. Markasıdır
Lokasyon İkon

Karademir İş Merkezi - Kayışdağı Cd. No:69 / 2 Küçükbakkalköy / Ataşehir, İstanbul, TR

Mali İşler Müdürlüğü

maliisler@privateprocare.com

Hemşirelik Hiz. Müdürlüğü

hhm@privateprocare.com

Pazarlama Müdürlüğü

pazarlama@privateprocare.com

İnsan Kaynakları Müdürlüğü

ik@privateprocare.com
Açık Ok
Biz Sizi Arayalım

Yardıma mı ihtiyacınız var? Biz sizi arayalım...

Kapat İkon
Menü İkon
Şifremi Unuttum

Private Procare Sağlık Hizmetleri Hakkında

Hakkımızda

PRİVATE PROCARE bir BYARDA SAĞLIK HZM.LTD. markasıdır. Private Procare sağlık ve bakım hizmetleri 2014 yılında istanbulda hizmet vermek üzere kurulmuş 2016 yılı itibariyle 8 ilde yapılanmalarını tamamlayarak ülke çapında bir organizasyona dönüşmüştür. Private Procare sağlık ve bakım hizmetleri hastaların kaliteli sağlık hizmetine ulaşmalarında yaşadığı problemlere çözümler üretir ve hastaların hastaneye gitmeden evde sağlık ve bakım hizmetine ulaşmalarını sağlar. Uzman kadromuzla yedi gün yirmidört saat sürekli sağlık hizmeti sunuyoruz.


Private Procare sağlık hizmetleri toplu yaşam alanlarında verilen sağlık hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. AVM, Site, Okul, Otel vb. insanların aynı anda fazla sayıda bulundukları ortamlarda yaşanacak sağlık sorunları veya acil durumlara karşı sürekli eğitimlerle personellerini bu gibi durumlara hazır tutar.


Private Procare yurt içi ve yurt dışı bir çok partner ve çözüm ortağıyla çalışmaktadır. Yakın gelecekte toplam 21 ülkeden yapacağımız sağlık turizmi organizaysonlarının ülke ekonomisine katkıda bulunmasını sağlayacağız. 2017 yılında bilişim sektöründe yeni bir şirketle halkımızın karşısına çıkacak olmanın heyacanını yaşamaktayız.
Gelecekte de birlikte olmak dileği ile...